Реєстрація

Pino Game 0.1.0 для Android

4,5
Pino Game
Загальна оцінка немає голосів
Скачати
Версія ПО:0.1.0
Дата оновлення: 19-09-2018, 00:00
Версія Андроід: 4 +
Скачано разів: 210

Опис гри:

Якщо ви любите інтелектуальні ігри, маєте вільний час, але не знаєте чим зайнятися - гра Піно саме для вас. Це маленька цікава гра, яка простіше ніж шахи, але глибше ніж шашки. Вона здивує вас своєю простотою і в той же час безліччю варіантів логічних ланцюжків.

Pino - логічна настільна гра, в основі якої знаходиться тактика і стратегія. Гра розвиває уяву, концентрацію уваги, вчить вирішувати поставлені завдання, планувати свої дії і звичайно логічно мислити.
Не важливо скільки у вас фішок, головне як вони розміщені - це головний принцип гри.

ОСНОВНА МЕТА: захопити КОРОЛЯ суперника. Фішка КОРОЛЬ позначена темної міткою по центру. Якщо в грі беруть участь сірі фішки, то виграє той гравець, який захопить більшість сірих фішок.

Секрет хорошої гри: не важливо скільки у вас фішок, головне як вони розміщені!
  • Спробуйте не звертати уваги на колір фішок, а зосередитися на їх розміщенні. Тримайте їх разом. Намагайтеся розділити і відтіснити КОРОЛЯ суперника від більшості фішок.
  • Коли ви нападаєте на КОРОЛЯ суперника він повинен захищатися, а значить у вас є можливість продовжувати атакувати під час наступного ходу.
  • Якщо КОРОЛЬ суперника щільно оточений фішками, намагайтеся захоплювати їх і відтягувати подалі від короля і від інших фішок, щоб він не міг за ними сховатися.
на початку гравцеві допомагає зрозуміти що і куди рука допомоги, потім пару десятків хвилинних завдань на логіку, повноцінно підготують його до основної грі. Основна гра - це вже гра на рівних з комп'ютером. Саме в основній грі ви зрозумієте весь її сенс і глубіну.Хорошей Вам гри!
Скріншоти
00
Скачати ігру Pino Game для Android:

Скачати інші ігри:

Комментарии (0)
Комментируем
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Завантажити ігри на андроїд безкоштовно
Зворотній зв'язок
Copyright 2018, minigames3d.com