Реєстрація

Путь снайпера 1.0 для Android

4,5
Путь снайпера
Загальна оцінка немає голосів
Скачати
Версія ПО:1.0
Категорія: Симулятори
Дата оновлення: 19-09-2018, 00:00
Версія Андроід: 4 +
Скачано разів: 12

Опис гри:

Гра - симулятор снайперської стрільби. Якщо ти завжди хотів пограти в такий шутер, де куля летить по законом фізики і де для точного попадання необхідно враховувати дальність пострілу, то ця гра для тебе.
Гра розкриває секрети стрільби на далекі відстані. Щоб навчитися стріляти без потреби тримання в руках справжні зброю, досить попрактикуватися з його віртуальної копією.

Особливістю гри є реалістична балістика пострілу і близькі до реалістичним параметри зброї, в тому числі прицільна сітка, маховики поправок прицілу. На траєкторію польоту кулі впливають: атмосферні параметри, тип патрона, кут місця цілі, характеристики зброї. Тут важко все: виявити мета, уразити ціль, не дати себе виявити.

В процесі гри доведеться брати участь у боях на картах, де успіх залежить від того наскільки правильно гравець зміг оцінити відстань до цілі і внести поправки на дальність, вітер, попередження, деривацію і т.д ... Досвід, отриманий за бій , може бути витрачений на дослідження нового зброї. У грі представлено кілька видів зброї: СВД, ТСК-94, ВСС, ВССК, СВУ, СВ-98, М40-А5, M110, AWM. ORSIS-T5000
Скріншоти
00
Скачати ігру Путь снайпера для Android:
Комментарии (0)
Комментируем
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Завантажити ігри на андроїд безкоштовно
Зворотній зв'язок
Copyright 2018, minigames3d.com