Реєстрація

Driving Zone 1.53 для Android

4,5
Driving Zone
Загальна оцінка немає голосів
Скачати
Версія ПО:1.53
Категорія: Гонки
Дата оновлення: 19-09-2018, 00:00
Версія Андроід: 4 +
Скачано разів: 17

Опис гри:

Driving Zone - симулятор водіння з реалістичною фізикою і великим вибором трас і автомобілів. На ваш вибір представлені чотири траси - міська і три заміські з різними умовами, від зимової, до траси розташованої в спекотної пустелі. У грі присутній динамічна зміна дня і ночі, завдяки чому оточення і вид кожної траси змінюється в реальному часі також, як в реальному житті.
У вашому розпорядженні вісім автомобілів, абсолютно різних за характером і параметрами - від малолітражки і спорткара до американського мускулкар або величезного позашляховика. Кожен автомобіль детально опрацьований як зовні, так і в інтер'єрі, завдяки чому вид від першої особи дарує особливе відчуття реалізму і повної присутності.

Highway Racer дає вам можливість самим вибрати стиль водіння, який може бути як спокійний і безпечний для руху в потоці трафіку, так і екстремально гоночний. Велика кількість налаштувань дозволяє вам налаштувати під себе рівень реалістичності фізики автомобіля, від аркадного і простого до максимально реалістичного і складного, при якому вам буде необхідно проявити ваші навички і майстерність водіння.

Особливості гри:
  • Сучасна красива графіка,
  • Реалістична фізика автомобілів,
  • Зміна часу доби в реальному часі,
  • 8 опрацьованих всередині і зовні автомобілів,
  • 4 траси з різними погодними умовами,
  • вид від першої особи/вид з салону.
Увага! Ця гра досить реалістична, але вона не створена для того, щоб навчити вас вуличним гонкам. Не повторюйте цього в реальному житті. Насолоджуйтесь віртуальними гонками в щільному потоці автомобільного трафіку, але будь ласка дотримуйтесь правил дорожнього руху і будьте обережні на реальних дорогах.
Скріншоти
00
Скачати ігру Driving Zone для Android:
Комментарии (0)
Комментируем
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Завантажити ігри на андроїд безкоштовно
Зворотній зв'язок
Copyright 2018, minigames3d.com