Реєстрація

Free Fire 1.21.0 для Android

4,5
Free Fire
Загальна оцінка немає голосів
Скачати
Версія ПО:1.21.0
Дата оновлення: 19-09-2018, 00:00
Версія Андроід: 4 +
Скачано разів: 21

Опис гри:

Garena Free Fire - це шутер на виживання для мобільних телефонів. Кожна 10 хвилинна гра, буде проходить на віддаленому острові, де ви будете змагатися з 50 іншими гравцями в грі на виживання. Ви зможете вибрати початкову точку, стрибнувши в бажане місце з парашута, але не забувайте залишатися в безпечній зоні. Досліджуйте величезну карту на машині, ховайтеся в траншеях або приховайте у високій траві. Влаштовуйте засідки, кемпіріте, ваша мета - вижити.
  • Створіть гільдію. Створіть сильну гільдію і покажіть хто господар на полі бою!
  • Справжня гра на виживання. Шукайте зброю, залишайтеся в безпечній зоні, Лутай ворогів і станьте єдиним, хто вижив. По дорозі уникайте авіаударів і вирушайте за ящиками повітряного постачання, щоб отримати перевагу перед іншими.
  • 10 хвилин, 50 гравців, епічне виживання. 10 хвилин визначать переможця. Чи станеш їм ти?
  • Загін з 4 чоловік, голосовий зв'язок. Об'єднаєтеся в загін до 4 осіб і спілкуйтеся за допомогою внутрішньо-зв'язку. Наведіть свою команду до перемоги і станьте єдиним, хто вижив загоном.
  • Реалістична графіка. Просте управління і хороша графіка подарують вам незабутні враження в кращому мобільному шутере на виживання.
Скріншоти
00
Скачати ігру Free Fire для Android:

Скачати інші ігри:

Комментарии (0)
Комментируем
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Завантажити ігри на андроїд безкоштовно
Зворотній зв'язок
Copyright 2018, minigames3d.com