Реєстрація

Blacksmith Story 3.2.0 для Android

4,5
Blacksmith Story
Загальна оцінка немає голосів
Скачати
Версія ПО:3.2.0
Категорія: Екшени / Квести / Пригоди
Дата оновлення: 19-09-2018, 00:00
Версія Андроід: 4 +
Скачано разів: 36

Опис гри:

Blacksmith Story HD - поєднання стратегії, РПГ, менеджменту і простоти. Ви граєте за власника ковалі. Допоможіть героям убити монстрів, досліджуючи, куючи і продаючи зброю, так само наймаючи працівників для дослідження рудників і подальше їх використання.

У стародавні часи, Бог створив все суще і заклав в них життя. Більш розумні істоти стали людьми, зліші стали демонами. Люди і демони не знали про один одного, і жили вони мирно в невіданні.

Через якийсь час все змінилося. Демони прийшли раптово. І ні в кого не було зброї для боротьби з ними. Люди, що звикли до світу, кинулися в паніку. Король закликав воїнів в бій, і віддав указ про нагороду коваля, що зможе зробити поскільки зброю. Ви, відставний герой, не загубивши свій шанс, купили занедбану ковальську майстерню.

Ця гра - поєднання стратегії, РПГ, менеджменту і простоти. Ви можете зіграти за власника ковалі. Допоможіть героям убити монстрів, досліджуючи, куючи і продаючи зброю, так само наймаючи працівників для дослідження і подальше використання рудників. Ця гра відрізняється від звичайного РПГ, гравці не віддають героям прямі накази про битву. Результат битви залежить від виданого герою зброї. Кожна зброя має своє особливе вплив на певного монстра. Зброї досвідчених бійців першого класу будуть непереможні, а й герої низького рівня з хорошим зброєю може також показати великий бойовий потенціал.

Особливості гри:
  • Більш 209 видів зброї, 233 героїв, 68 бойових навичок, необмежені стратегії.
  • Боротьба проти 115 видів монстрів через 160 етапів.
  • Оновлення продовжують надходити, роблячи гру ще більш фантастичною і щирою.
  • Піксельний стиль гри віддає свою данину поваги класичному дизайну. Як новачки, так і досвідчені гравці отримають задоволення, граючи в цю гру.
Скріншоти
00
Скачати ігру Blacksmith Story для Android:
Комментарии (0)
Комментируем
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Завантажити ігри на андроїд безкоштовно
Зворотній зв'язок
Copyright 2018, minigames3d.com