Реєстрація

Jurassic Survival 1.1.23 для Android

4,5
Jurassic Survival
Загальна оцінка немає голосів
Скачати
Версія ПО:1.1.23
Категорія: Екшени / Виживання
Дата оновлення: 19-09-2018, 00:00
Версія Андроід: 4 +
Скачано разів: 14

Опис гри:

Jurassic Survival - це безкоштовна мморпг-сурвайвл гра, в якій або полюєш і виживати, або стаєш здобиччю в дикому і непривітному світі. Прокинувшись в тіні пальмового листя на сирій землі, ви не в силах згадати як тут опинилися. Єдина надія - стати сильніше і хитріше ящерів, що царюють на землі, недоторканою цивілізацією. Ви можете покластися тільки на себе і своїх напарників у відчайдушній боротьбі за існування, де за кожним кущем чекає холоднокровний вбивця.

Нотатки для мисливця:
  • Хижаки всюди! Використовуйте всі свої знання проти динозаврів і дикої природи. Пам'ятайте мисливець не питає у видобутку дозволу.
  • Ваш будинок ваша фортеця. Покладіться на свій притулок і смертоносну зброю, щоб пережити всі тяготи і позбавлення: будуйте міцні стіни, ставте пастки, створюйте більш ефективне спорядження для полювання.
  • Відкривайте нові простори для дослідження! Вам ще належить з'ясувати, які жахливі таємниці ховаються в мангрових джунглях. Залишається тільки рухатися вперед!
  • Вступайте в банди (клани) Динозаври об'єднуються в зграї для полювання. Підіть їхній приклад і з'ясуйте, хто залишиться за межею природного відбору.
  • Вивчайте звички хижаків. Набагато легше впоратися з противником, знаючи його звички.
  • Не здавайтеся! Будьте готові зустрітися з труднощами. Брак води, їжі та холод не залишать шансу в жорстокому світі первісних законів.
Не забувайте! Кожен ваш крок має наслідки, а невірне рішення може привести до фатальних наслідків. Довіряйте, але з оглядкою! Вчора сусід поділився з вами їжею, а сьогодні кине на поталу зграї Раптор аби самому накивати п'ятами.
Скріншоти
00
Скачати ігру Jurassic Survival для Android:

Скачати інші ігри:

Комментарии (0)
Комментируем
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Завантажити ігри на андроїд безкоштовно
Зворотній зв'язок
Copyright 2018, minigames3d.com